Oferta

Stomatologia geriatryczna (leczenie seniorów)

Stomatologia geriatryczna (leczenie seniorów)


Zdrowie jamy ustnej to niezwykle ważny element życia osób starszych. Doskonale znamy problemy, z jakimi zmagają się pacjenci w podeszłym wieku, bardziej podatni na stany chorobowe jamy ustnej i okolicy szczękowo-twarzowej niż osoby młode. Nieleczone schorzenia dotykające pacjentów po 65 roku życia mogą w konsekwencji prowadzić do problemów z odżywianiem (niedożywienia), większej podatności na choroby zakaźne, zaburzonej komunikacji z innymi oraz znacznego obniżenia komfortu życia.


Seniorzy są przez nas zawsze specjalnie traktowani. Już na pierwszej wizycie rozwijamy bliską i przyjazną relację z pacjentem. Wszystko dla lepszego zrozumienia uczuć i potrzeb, wzbudzenia zaufania oraz pozytywnego nastawienia pacjenta do podejmowanych działań terapeutycznych.


Dla pacjentów w podeszłym wieku tworzymy indywidualny program leczenia. Znieczulenia stosowane w czasie zabiegów są bezpieczniejsze, ponieważ uwzględniają schorzenia osób starszych. Zapewniamy także specjalne leczenie protetyczne oraz implantoprotetykę. Tworzone przez nas protezy dla pacjentów w podeszłym wieku są wykonane z materiałów najwyższej jakości i charakteryzują się specjalnym kształtem, dzięki któremu jest wytrzymała i często staje się ostatnią w życiu naszego podopiecznego.


Nasze działania są przede wszystkim skupione na tym, aby pacjent geriatryczny miał zapewnioną kompleksową pomoc, która poprawi stan zdrowia jamy ustnej, przywróci wszystkie funkcje narządu żucia i w efekcie przyniesie zasłużoną radość życia. Zadowolony pacjent to nasza idea.


W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies.