Oferta

Ortodoncja

Ortodoncja


W zakresie ortodoncji stawiamy na nowoczesność, z całkowitym wyeliminowaniem archaicznych, klasycznych metod leczenia, które ograniczają się tylko do prostowania zębów w łuku, wielokrotnie obejmując także ich usuwanie. Zapewniamy kompleksowe leczenie wad zgryzu, które uwzględnia ułożenie kości szczęk, położenie żuchwy względem szczęk, w taki sposób, by wszystkie zęby zmieściły się w łuku, prawidłowo zaguzkowały i ułożyły równo  (bez usuwania!). Zajmujemy się leczeniem młodzieży i dorosłych pacjetnow. Podejmujemy się także najtrudniejszych przypadków.Nasza oferta:

  • Bezbolesne leczenie ortodontyczne metodami Rondeau
  • Aparaty stałe Damon i Damon Clear
  • Aparaty stałe do korekt wad bocznych i przednio-tylnych
  • Aparaty czynnościowe
  • Leczenie zespołowe ortodontyczno-chirurgiczne

EFEKTY LECZENIA

Efekty leczenia potrafią być zaskakujące. Nowoczesna ortodoncja, jaką oferujemy, to nie tylko wygląd Twoich zębów. To także rysy twarzy, profil, prawidłowe ustawienie zębów wpływające na wygląd warg, nosa, brody i estetykę uśmiechu. Końcowe efekty sprawią, że będziesz wyglądać młodziej!
Zachowasz zdrowie swoich zębów, przyzębia, stawów skroniowo-żuchwowych. Zostaną zniwelowane niektóre wady wymowy. Dzięki komfortowi jamy ustnej poprawi się Twoje samopoczucie. Znikną także bóle głowy (związane z dysfunkcją stawów skroniowo-żuchwowych).


Zdarza się, że pacjenci garbią się na skutek wady zgryzu. Po jej wyleczeniu postawa ulega wyprostowaniu, co z kolei wpływa na prawidłowy odpływ płynu mózgowo-rdzeniowego, a w rezultacie… zwiększa poziom IQ! To nieprawdopodobne, jak wiele korzyści może przynieść nowoczesna ortodoncja!


Zachęcamy do przeczytania artykułów na temat szczegółów leczenia ortodontycznego:

Ortodoncja XXI wieku

Od pierwszej wizyty do leczenia aparatem

O obsłudze aparatów ortodontycznych


Nasi partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies