Gabinet


Nasz gabinet rozpoczął swą działalność w 1989 roku. Od tego czasu wciąż zdobywamy doświadczenie, które w naszej branży jest wyznacznikiem profesjonalizmu.


WYKWALIFIKOWANY PERSONEL

W celu podnoszenia kwalifikacji aktywnie uczestniczymy w szkoleniach, międzynarodowych konferencjach i sympozjach naukowych. Dzięki temu stale doskonalimy nasze umiejętności, rozwijamy wiedzę i na bieżąco śledzimy najnowsze rozwiązania w różnych dziedzinach stomatologii i ortodoncji.


NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Nasz gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt absolutnie najwyższej jakości zapewniający maksymalne bezpieczeństwo i precyzyjną diagnostykę. Korzystamy z innowacyjnych technologii oraz najlepszych i najtrwalszych materiałów stomatologicznych. Wszystkie te elementy umożliwiają kompleksowe leczenie, nawet najtrudniejszych przypadków, na najwyższym światowym poziomie.


INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Od lat troszczymy się o zdrowie jamy ustnej osób dorosłych, dzieci i seniorów, nawet spoza granic naszego kraju. Z roku na rok zdobywamy zaufanie coraz większej liczby stałych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu szybko potrafimy sprecyzować potrzeby naszych podopiecznych. Urządzenia i aparaty, jakimi dysponujemy, pozwalają na zaprogramowanie parametrów indywidualnie dla każdego pacjenta.  Nie działamy szablonowo! Każde dziecko, osoba dorosła czy pacjent geriatryczny jest przez nas zawsze wyjątkowo traktowany i znajdzie w naszym gabinecie najlepsze rozwiązanie swoich problemów.


KOMPLEKSOWE LECZENIE

Gwarantujemy naszym podopiecznym kompleksową opiekę obejmującą leczenie i estetykę uśmiechu. Świadczymy usługi z zakresu diagnostyki, profilaktyki, chirurgii stomatologicznej, leczenia zachowawczego, periodontologii, protetyki oraz ortodoncji. Każdy pacjent odwiedzający nasz gabinet ma zapewnione leczenie systemowe, które rozwiąże problemy jamy ustnej na długie lata, a nie na chwilę po opuszczeniu placówki dentystycznej. Nie leczymy powierzchownie, zawsze szukamy źródła problemu, a następnie przystępujemy do kompleksowego działania, które eliminuje wszystkie dolegliwości i przynosi pełny sukces leczenia w postaci zdrowego i olśniewającego uśmiechu.PRZYJAZNA ATMOSFERA

Z nami pacjenci zapominają o wszystkich dotychczasowych lękach i dyskomforcie, jaki odczuwali przed spotkaniem z dentystą. Stres związany z wizytą u stomatologa zostaje zażegnany już w czasie pierwszej wizyty w naszym gabinecie. Doskonale wiemy, jak budować bliskie relacje z pacjentami. Pomaga nam w tym indywidualne podejście i troska o komfort naszych podopiecznych. Tworzenie przyjaznej atmosfery stanowi nieodzowną część pracy całego zespołu.


DOGODNE ROZWIĄZANIA FINANSOWE

Nasz gabinet jest w pełni dostosowany do potrzeb dzisiejszego rynku. Gwarantujemy pomoc w zakresie warunków finansowania naszych usług. Oferujemy naszym pacjentom płatności ratalne, dzięki którym w szybki i wygodny sposób można zaspokoić wszystkie swoje potrzeby w zakresie poprawy stanu zdrowia jamy ustnej czy też estetyki uśmiechu. Kredytujemy zarówno całość jak i część usługi.


Z niezwykłą troską i zaangażowaniem przywracamy piękny uśmiech i pomagamy zachować go na całe życie. W gabinecie stomatologicznym PRODENT stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych podopiecznych, które przynosi nam satysfakcję z wykonywanej pracy. Cieszy nas fakt, że pacjenci chętnie do nas wracają i polecają nasze usługi rodzinie i znajomym.


SPRAWDŹ NAS!


W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies